FINAL FANTASY VII v1.0.16 ( APK + OBB ) » Gry na telefon, tapety na telefon, programy na android
Login

Signin

Nazwa użytkownika: :
Password :

 Do not remember me
Forgot password? | Register

FINAL FANTASY VII v1.0.16 ( APK + OBB )


Kategoria: Gry | Autor: admin | Data: 5-09-2016, 13:47


FINAL FANTASY VII v1.0.16 ( APK + OBB )

FINAL FANTASY VII v1.0.16 ( APK + OBB )Pierwsze Final Fantasy do funkcji tła 3D i CG scen filmu, to dramatyczna opowieść nadal jest kochany przez wielu fanów na całym świecie.

FINAL FANTASY VII

etapy bitwy pojawiają się także w pełnym 3D po raz pierwszy, przynosząc jeszcze większe poczucie lęku i spektaklu do walki!

Dostosuj swoje postacie w dowolny sposób za pomocą wspaniały system "materiał", który umożliwia nieograniczone kombinacje czarów i produktu abilities.This jest portem na podstawie Final Fantasy VII na PC (brak zmiany lub uzupełnienia zostały wykonane do historii) .Za jego niezachwiana monopolu na produkcję energii Mako, zło Shinra Electric Power Company trzyma mocno panowania Światowego dnia power.One, reaktor Mako obsługujących rozwalony metropolii Midgar zostaje zaatakowana i zniszczona w bombardowania przez rewolucyjną grupa nazywająca siebie Avalanche ,
Cloud Strife, były członek elitarnej jednostki "Soldier" Shinra za bierze udział w rajdzie jako najemników wynajętych przez lawinę i ustawia zdarzeń w ruchu, które będą czerpać go i jego przyjaciół w epickiej walce o los samej planety ...
cechy

Graj za pomocą prostego i komfortowego sterowania wirtualną zaprojektowane, aby nie przesłaniać działanie, wybierając między wirtualnym stacjonarnej analogowej lub 4-kierunkowym cyfrowego sterowania pad options.The nieprzejrzystości kontroli na ekranie można również regulować w menu Config.

Dwie nowe funkcje, które ułatwiają odtwarzanie i wygodniej! Wydanie Androida zawiera także opcję, aby wróg napotka się na świat i obszaru mapy (nie pominąć bitwy zdarzenia) oraz komendy Max Statystyki stania wszechmocny w mgnieniu oko.

Co znajduje się w tej wersji:

- Problemy z przerywników zostały ustalone dla następujących urządzeń mobilnych:
· HUAWEI P9 EVA-L09 (6.01)
· Samsung Galaxy S6 (6.0.1)
· Samsung Galaxy Note 5 (6.0.1)
- Dane gry mogą być teraz zapisywane w chmurze.
- Inne drobne błędy.

Wymagania: Android 4.1 lub nowszymdance2radochaAby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
Komentarze: 0
Views:
Podobne pliki:
Gry na telefon.