Don’t Starve Pocket Edition v0.1 ( APK + OBB ) » Gry na telefon, tapety na telefon, programy na android
Login

Signin

Nazwa użytkownika: :
Password :

 Do not remember me
Forgot password? | Register

Don’t Starve Pocket Edition v0.1 ( APK + OBB )


Kategoria: Gry | Autor: admin | Data: 5-09-2016, 13:47


Don’t Starve Pocket Edition v0.1 ( APK + OBB )

Don’t Starve Pocket Edition v0.1 ( APK + OBB )Graj jako Wilson, nieustraszony Gentleman naukowca, który został uwięziony, które przetransportowano do tajemniczej pustyni świata.

Nie Głoduj: Pocket Edition

Nie Głoduj: Pocket Edition przynosi grę PC przebój cieszył się ponad 4 miliony graczy do Androida. Teraz możesz doświadczyć bezkompromisowej sztuki przetrwania gra pełna nauki i magii w podróży!

Wilson musi nauczyć się wykorzystywać swoje otoczenie i jego mieszkańców, gdyby kiedykolwiek liczy się uciec i znaleźć drogę z powrotem do domu.

Wprowadź dziwny i niezbadany świat pełen dziwnych stworzeń, niebezpieczeństw i niespodzianek. Zbieranie środków pozycji rzemieślniczych i struktur, które pasują do Twojego stylu przeżycia. Zagraj w swoją drogę, jak rozwikłać tajemnice tego dziwnego kraju.

Cechy:

Zoptymalizowany dla Touch: Nowy intuicyjny interfejs dotykowy pozwala odkrywać, walczyć, rzemiosła i zarządzać zapasami z łatwością.
Bezkompromisowa Survival & World Exploration: Brak instrukcji. Bez pomocy. Nie trzyma rękę. Zacznij z niczym i rzemiosła, polowania, badań, gospodarstwa i walczyć o przetrwanie.
Ciemne i Kapryśne Visuals: znaków 2D i dziwne stwory zamieszkujące unikalny świat 3D.
Losowo generowane nowe światy: Chcesz nową mapę? Nie ma problemu! W każdej chwili możesz wygenerować nowe życie i oddech świat, który cię nienawidzi i chce umrzeć.

Wymagania: Android 4.0 iw górędance2radochaAby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
Komentarze: 0
Views:
Podobne pliki:
Gry na telefon.