The Island Castaway 2 v1.0 (Android) » Gry na telefon, tapety na telefon, programy na android
Login

Signin

Nazwa użytkownika: :
Password :

 Do not remember me
Forgot password? | Register

The Island Castaway 2 v1.0 (Android)


Kategoria: Gry | Autor: admin | Data: 8-02-2016, 20:37The Island Castaway 2 v1.0 (Android)
Opis:

Wcielamy się w sierotę Yati, młodego przedstawiciela plemienia zamieszkującego nieznany ląd. Jego rodzice zaginęli, więc został on przygarnięty przez całą wioskę. Chłopiec musi rozwiązać zagadki związane z nawiedzającymi go dziwnymi snami i wizjami.

Podczas eksploracji zróżnicowanych lokacji – od wioski tubylców po skąpaną przez lawę świątynię – poznajemy zamieszkujące je postaci. Ogółem jest ich 16 i każda posiada własne tło fabularne. Wszystkim staramy się pomóc wypełniając ponad 300 zadań. Tak jak w pierwszej części cyklu studia Awem, zlecone nam misje polegają na zebraniu odpowiedniej ilości określonych przedmiotów. Czasami wymaga to zapoznania się z różnymi przepisami oraz zgromadzenia rzadkich składników. Gra umożliwia nam nawet uprawę warzyw i owoców. Łącznie spotkamy 12 rodzajów warzyw, 9 odmian grzybów i korzeni oraz 3 gatunki zwierząt.

The Island: Castaway 2 oferuje rozgrywkę tylko dla jednego gracza. Graficznie tytuł prezentuje się bardzo dobrze. Kolorowa, kreskówkowa grafika sprawia, że gra nabiera cech produkcji ponadczasowej. Z kolei muzyka, nawiązująca do afrykańskich i karaibskich rytmów, znakomicie podkreśla klimat i atmosferę tajemniczej, tropikalnej wyspy.


Opis Uploadu:

Android: 2.3+
Waga: 526.6 MB
Zawartość: .apk, .obb
Kompresja: rar
Dane naprawcze: 5%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1.Zainstaluj APK
2.Skopiuj folder "com.g5e.islandcastaway2" na sdcard/Android/obbAby zobaczyc link do pobrania zarejestruj się!
Zarejestrować za darmo możesz sie TUTAJ. Pamiętaj, aby podać poprawny adres mail!
Komentarze: 0
Views:
Podobne pliki:
Gry na telefon.